Web Analytics

У пасажирському автобусі під Харковом погрожували гранатою

В автобусі під Харковом стався конфлікт між чоловіком і дівчиною. Чоловік пригрозив гранатою. Інший пасажир — вихопив гранату і тримав до приїзду слідчої групи. Вибуху не сталося. Ніхто не постраждав. 

Конфлікт стався у пасажирському автобусі маршрутом Харків — Чугуїв, повідомили «МедіаПорту» джерела у правоохоронних органах. 

«У чоловіка виник конфлікт з жінкою, він дістав гранату, висмикнув чеку і пригрозив. Поруч був чоловік, який швидко зреагував, перехопив гранату, затис її і тримав, доки її не знешкодили», — сказав співрозмовник. 

За даними джерела, тип гранати — Ф-1. 

UPD Як повідомили у відділі комунікації обласного управління поліції, конфлікт стався сьогодні близько 16:32. 

«Як з’ясували поліцейські, між зловмисником, який був напідпитку, та його співмешканкою в автобусі виник конфлікт. Чоловік витягнув з кишені куртки ручну гранату Ф-1, висмикнув чеку та погрожував підірвати себе та жінку. Під час зупинки транспортного засобу в селищі Рогань одному з пасажирів вдалося вгамувати дебошира та відібрати небезпечний предмет. Громадяни відразу повідомили про подію поліцію», — повідомляє поліція. 

Чоловіку, який погрожував гранатою, — 58 років, це мешканець Чугуївського району.

Головний військовий комісар Юрій Калгушкін у коментарі телефоном сказав, що не знає, чи є чоловік, який погрожував, діючим або колишнім військовослужбовцем. Це має з'ясувати Військова служба правопорядку. 

Як повідомив «МедіаПорту» начальник відділення інформаційного агентства Міністерства оборони Віталій Саранцев, за попередніми даними, чоловік проходить як цивільна особа.

«Гранату вилучили, відправили на експертизу, вилучили свідоцтво учасника бойових дій, інших документів у нього не було. Чи дійсно він проходив службу і де, чи є справжнім свідоцтво, всі дані з'ясовує поліція», — з посиланням на інформацію Військової служби правопорядку сказав Саранцев. 

У поліції це поки не коментують. 

За даними відділу комунікації обласного управління поліції, правоохоронці вирішують питання про відкриття кримінального провадження.