Web Analytics

У Куп'янську відновили електроенергію після російських обстрілів — Міненерго

У місті Куп'янськ, що перебуває під постійними обстрілами російських окупантів, відновили електроенергію. Ситуація з електропостачанням в Україні є стабільною п'ять діб поспіль. 

«У четвер, 16 лютого, п'яту добу поспіль генерації електроенергії достатньо для забезпечення потреб споживачів. За словами міністра енергетики України Германа Галущенка, сьогодні генерація електроенергії продовжить забезпечувати її споживання, з‘явився певний резерв потужності. Більше половини електроенергії країни виробляють Рівненська, Південноукраїнська та Хмельницька АЕС. В Одеській області у зв’язку з ремонтами мереж можливі стабілізаційні відключення. Енергетики Харківської області менш ніж за добу завершили ремонтні роботи та відновили електропостачання у Куп‘янску та прилеглих районах, які напередодні було знеструмлено в результаті ворожих обстрілів», — цитує Міненерго главу відомства Германа Галущенка

Вночі 16 лютого російські окупанти завдали чергових ударів по Україні. ЗСУ збили 16 з 32 ракет. Є влучання в інфраструктуру. Водночас, як повідомляє Укренерго, нічна атака не призведе до обмежень електроенергії.