Web Analytics

У Куп’янську від авіаудару 17 лютого загинув працівник обленерго

Російські бомби влучили в будинок Віктора Цуканова, який працював у високовольтному підрозділі. 

59-річний Віктор Цуканов був електрогазозварником Куп'янського високовольтного району електричних мереж, загинув 17 лютого внаслідок влучання авіабомби в житловий будинок в Куп'янську, повідомили в компанії «Харківобленерго».

Колеги згадують його доброзичливість, щирість і готовність прийти на допомогу. 

«Завжди посміхався, добре ставився до оточуючих. Його поважали за безвідмовність, працьовитість, відповідальне ставлення до своїх обов'язків. Віктор брався за будь-яку роботу, не тільки зварку, виконував все, з чим просили допомогти. У вільний від роботи час часто допомагав колегам та сусідам з різними побутовими питаннями: щось полагодити чи змайструвати. Це тяжка втрата для всіх нас», — розповіли у Куп'янському високовольтному РЕМ.   

В обленерго Цуканов працював із 1986 року. Під час війни залишався в Куп'янську та продовжував виконувати свої обов'язки. 

17 лютого близько 13:30 війська РФ ударили по житлових кварталах Куп’янська, було зруйновано та пошкоджено три двоповерхівки та понад десяток приватних будинків. Постраждали п’ятеро людей. Тіла двох людей дістали з-під завалів. 

За даними поліції, загарбники скинули понад 10 керованих і фугасних авіабомб.

Чільне фото: Харківська обласна прокуратура/Telegram

Блок новин за темою