Web Analytics

У ХНЕУ проведуть пробне національне тестування: подробиці

У Харкові проведуть пробне національне мультипредметне тестування для школярів старших класів. Будуть три обов’язкові предмети й один на вибір.

Тестування проходитиме 22-29 жовтня на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, повідомили в Харківській міській раді.

Учасники складатимуть тести з трьох обов’язкових предметів та одого на вибір:

  • українська мова;

  • історія України;

  • математика;

  • фізика;

  • англійська мова.

На кожен предмет буде 60 хвилин. Результати оцінять та надішлють учасникам на пошту.

Для участі обов’язково треба зареєструватися, щоб отримати доступ до електронної системи.

«Цього року Український центр оцінювання якості освіти не проводитиме пробний НМТ. Тож ХНЕУ — один з небагатьох вишів, які надають можливість пройти пробне тестування. Це максимально дієвий та об’єктивний спосіб зрозуміти рівень знань школярів та ухвалити рішення щодо додаткової підготовки з того чи іншого предмету», — прокоментували у ХНЕУ.

Фото: ХНЕУ

У 2024 році кількість предметів на тестуванні збільшиться — буде чотири замість трьох, повідомляли наприкінці вересня в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Три будуть обов’язковими: українська мова, математика й історія України (період XVI–XXI ст.).

Четвертий учасники обиратимуть самостійно: це може бути українська література, іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська), біологія, фізика, хімія чи географія.

Інфографіка: УЦОЯО


Національний мультипредметний тест через повномасштабне вторгнення рф замінив зовнішнє незалежне оцінювання. Цьогоріч НМТ проводили вже вдруге. На Харківщині в основній сесії взяли участь майже 12 тис. вступників.

Блок новин за темою