Web Analytics

У Харкові проведуть квартирник з резидентом «Слова» Ігорем Малієвським

Мистецька резиденція «Слово», заснована Харківським літературним музеєм, запрошує на зустріч із чеським поетом і фотографом Ігорем Малієвським.

Квартирник запланований на  15 лютого, повідомили у «Слові».

«Чи пам'ятаєте ви, коли ми востаннє влаштовували квартирник? Чесно кажучи, ми вже ні. Тому було прийнято рішення терміново виправляти це — а допоможе у цьому наш резидент Ігор Малієвський», — йдеться в анонсі.

Ігор Малієвський покаже свої світлини та поділиться творами. Також у програмі — дискусія про важливість фіксування та висвітлення життя в Україні за кордоном — за висловом організаторів, «як це впливає на сприйняття там і чому це важливо тут».

Модеруватиме зустріч директорка Харківського літмузею Тетяна Пилипчук.

Гостей просять заздалегідь зареєструватися

Початок — о 17:30. Про місце проведення обіцяють сповістити одразу після реєстрації.

Фото: Резиденція у «Слові»/Facebook
Ігор Малієвськийчеський поет і фотограф з українським корінням. Він народився у Празі, вивчав теоретичну фізику в Карловому університеті, там же — вивчав філософію.

З 1995 року займається художньою фотографією (двічі перемагав у конкурсі Czech Press Photo), пише поезії та прозу, координує літературне кабаре EKG. Роботи Малієвського є у фотогалереях США, Європи та Азії. 

Дебютував у 2003 році збіркою віршів «Бєломорка», пізніше вийшли книги «Дружба» (2005), «День, який настав після кінця світу» (2013) і «Місяць над річкою Тейо» (2014).

Чільне фото: скріншот відео «Фотографії старого Львова»/Youtube

Блок новин за темою