Web Analytics

У Харкові презентували скульптуру з уламків російських ракет: фото

16 серпня в Харкові презентували скульптуру Іллі Чорномаза «Крилата ракета», виготовлену з уламків ракет, якими російська армія обстрілювала Харківщину.

Ілля Чорномаз родом з Нової Водолаги. Над створенням скульптури він працював понад рік за підтримки громадської організації «Наступне Покоління 21», розповів «МедіаПорту» засновник організації і брат скульптора Костянтин Лиганенко

Скульптуру «Крилата ракета» встановили на території кафе «7-й склад»

За його словами, зібрати матеріал для скульптури вдалося у співпраці з Держслужбою з надзвичайних ситуацій та Департаментом цивільного захисту області.

Скульптуру збирали протягом 2023 року з уламків російських ракет. Фото авторів

«Крилата ракета» заввишки понад три метри і містить в собі частину ракети, що влучила в Харківську ОВА 1 березня 2022 року, розповів Костянтин. 

«Сенс цієї скульптури в тому, щоби показати мистецтво під час війни і що воно є важливим. Ми хотіли показати скульптуру, яка виготовлялась під час війни з тих ракет, які руйнували будівлі», — каже Лиганенко.

Скульптура з уламків ракет заввишки понад три метри

За задумом організаторів, «Крилата ракета» символізує «самопожертву українського народу та вияв підтримки наших військових».

Збір-аукціон на підтримку ЗСУ

З презентацією скульптури запускають благодійний збір «Надія через мистецтво» на підтримку Збройних сил України. Мета збору: 5 млн грн на FPV-дрони для захисників з Харківщини — 92 бригади та розвідпідрозділу Kraken.

Скульптуру з уламків ракет можна отримати в подарунок за найбільший донат

Автор найбільшого донату отримає скульптуру в подарунок. Доти вона залишатиметься на території кафе «7-й склад» (вул. Скрипника, 7).