Web Analytics

У Харкові енергетики заживили модульні будинки «швидкої» на Північній Салтівці

Раніше відділення екстреної меддопомоги розташовувалося у поліклініці, та зараз будівля не функціонує через пошкодження.

Про це повідомила пресслужба АТ «Харківобленерго».

«Фахівці побудували систему електроживлення для відділення екстреної медичної допомоги на вул. Метробудівників у Харкові. Раніше відділення було розташоване на базі міської поліклініки №10. Зараз цей медичний заклад не працює через значні пошкодження внаслідок обстрілів Північної Салтівки на початку війни», — зазначили в обленерго.

Фото: АТ «Харківобленерго»

Як розповів начальник Центрального району електричних мереж (РЕМ) Сергій Гасюк, працівники зробили кабельний вивід із місцевої підстанції, змонтували нову повітряну лінію до модульних будинків і встановили прилад обліку електроенергії.

Фото: АТ «Харківобленерго»

«Сама електропідстанція, від якої буде живитися відділення швидкої допомоги, на початку війни постраждала від обстрілів та згодом була реконструйована. Було замінено трансформатор та відремонтована будівля підстанції», — зауважив Гасюк.

Фото: АТ «Харківобленерго»

За словами директора Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Віктора Забашти, на базі відділення цілодобово будуть чергувати 10 бригад. 

Фото: АТ «Харківобленерго»

«У нас вже давно немає територіальної прив'язки, але у першу чергу це відділення забезпечить обслуговування Північної Салтівки, кільцевої дороги та частини Харківського району», — зазначив Забашта.


Філію міської поліклініки №10 відкрили в Київському районі Харкова — на Північній Салтівці, найбільш пошкодженому від російських обстрілів мікрорайоні. Вона працює на вул. Метробудівників, 24 — на базі дитячої поліклініки.

Блок новин за темою
Фото: АТ «Харківобленерго»