Web Analytics

У Каразінському університеті запрацював центр масової вакцинації

У Харківському національному університеті імені Каразіна відкрили центр вакцинації проти коронавірусу. Там щепитимуть препаратами Comirnaty (Pfizer) та Coronavac.

Про відкриття центру повідомили у пресслужбі ХНУ ім. Каразіна. Зазначають, що там зможуть отримати щеплення всі охочі, мешканці Харкова та області.

«Університет виступив з ініціативою створення центру вакцинації в наших стінах, а обласний департамент охорони здоров’я допоміг реалізувати цю ідею. Наразі вже почав роботу центр вакцинації, що має комфортне розташування, хорошу логістику та кваліфіковану організацію процесу», — прокоментував керівник пресслужби Максим Фоломєєв.

У новому центрі працюватимуть дві бригади, які можуть щепити від 200 до 600 людей щодня. Наразі використовують препарати Comirnaty (Pfizer) для другої дози та Coronavac — для першої.

Вакцинувати охочих будуть за живою чергою, потрібно взяти паспорт і заповнити анкету.

Центр розташований на першому поверсі Північного корпусу ХНУ (майдан Свободи, 6), у Колонній залі. Він працюватиме з 9:00 до 17:00.

Фото: Facebook/V.N. Karazin Kharkiv National University

За інформацією Харківського центру контролю та профілактики хвороб, в регіоні вже щепили першою дозою 310,5 тис. людей, повністю імунізовані — майже 166 тис.

Минулої доби, 17 серпня, добу першу дозу отримали 3752, другу — 4929.

Загалом в Україні вже щепили першою дозою близько 4,6 млн людей, завершили вакцинацію — 2,8 млн, кажуть у Міністерстві охорони здоров’я.

За добу — 58,4 тис. і 60,1 тис. відповідно.

Очільник МОЗ Віктор Ляшко вважає, що незабаром Україна досягне максимальних показників вакцинації.

«Вакцинальна кампанія нарощує темпи і найближчим часом маємо вийти на потужності, які близькі до максимальних. Кожного тижня ми вакцинуємо більше, ніж за попередній. Наразі 14% дорослого населення отримали принаймні одну дозу вакцини», — зазначив він.

За словами Ляшка, сьогодні проблем з нестачею препаратів немає — з липня вони надходять щотижня.

Міністр стверджує, що прихильність до вакцинації поступово зростає, і принаймні половина українців готові щепитися вже зараз.

Провів селекторну нараду із регіонами щодо темпів вакцинації По-перше, дякую, що всі запрошені долучилися, адже...

Опубликовано Віктором Ляшко Вторник, 17 августа 2021 г.


У Харкові відкривають додаткові пункти вакцинації проти COVID-19 і збільшують кількість бригад, які роблять щеплення.