Web Analytics

У ХОДА розповіли, як працюватимуть школи та виші під час локдауну

Під час всеукраїнського локдауну, який триває з 8 до 24 січня, навчальні заклади, за винятком дитячих садків, працюють у дистанційному режимі.

За інформацією Департаменту науки та освіти Харківської обладміністрації, з 11 січня школи в районах області продовжують працювати дистанційно.

У Харкові міська рада вирішила подовжити канікули для молодших класів, старші навчаються у віддаленому режимі.

«13 спеціальних шкіл обласного підпорядкування працюватимуть у звичайному режимі, оскільки запровадити дистанційне навчання в них неможливо з огляду на особливості учнів. Санаторні та спеціалізовані школи будуть навчатися дистанційно», — додали у департаменті.

У віддаленому режимі також працюють професійно-технічні заклади. У вишах до 24 січня дистанційно проходитиме екзаменаційна сесія або канікули.

Дитячі садки під час січневого локдауну вирішили не закривати.

Фото: kharkivoda.gov.ua

У Міністерстві освіти та науки нагадали, що для полегшення дистанційного навчання створили вебплатформу «Всеукраїнська школа онлайн». З моменту запуску 11 грудня 2020 року її відвідали понад 2 млн користувачів.

Наразі на платформі зареєстровано 60,3 тис. користувачів, з них 40,3 тис. — школярі, 16,5 тис. — вчителі. Онлайн-ресурс дає можливість записатися на навчальні курси, переглядати матеріали та слідкувати за своїми досягненнями.

«Ми очікуємо, що статистика користування онлайн-платформою буде зростати. Платформа допомагає організувати якісне дистанційне навчання та гарантує рівний доступ до навчальних матеріалів учням всієї країни, а також за її межами», — прокоментував міністр освіти Сергій Шкарлет.

Протягом першого місяця роботи онлайн-платформи «Всеукраїнська школа онлайн» з моменту запуску 11 грудня 2020 року її...

Опубликовано Міністерство освіти і науки України Понедельник, 11 января 2021 г.

З 8 січня в Україні посилили карантин. Серед іншого, заборонено відвідування закладів освіти (за виключенням дитячих садків), спортзалів, фітнес-центрів та басейнів, робота кафе та ресторанів (крім торгівлі на винос чи доставки), непродовольчих ринків, проведення масових заходів. Передбачається, що такий режим триватиме до 24 січня включно.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов пояснив, що локдаун запровадили для обмеження контактів і зниження тиску на медичну систему перед сезонним спалахом захворюваності на грип.