Web Analytics

У Харкові затримали підозрюваного у шахрайстві з розмитненням машин

Поліція продовжує розслідувати справу щодо шахрайства під час розмитнення автомобілів на єврономерах. До правоохоронців вже надійшло понад 100 заяв від покупців машин.

Угоди з приватною фірмою щодо доставки та розмитнення авто з країн Європи харків'яни укладали з грудня минулого року, розповіли у відділі комунікації Головного управління Національної поліції у Харківській області. Починаючи з 7 лютого до правоохоронців звернулось понад 100 автовласників, які сплачували на руки представникам фірми суми від 28 тисяч гривень і більше за розмитнення, але послуг не отримували.

Поліція затримала одного з підозрюваних — 50-річного харків’янина. Наразі шукають інших фігурантів.

Справу розслідують за ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Максимальне покарання за цією статтею — 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.

У сюжеті телеканалу UA: Харків від 8 грудня йдеться, що в офісі брокерів було зачинено, на дверях — об’ява з номерами телефонів. Директор фірми, на яку скаржаться автовласники, протягом дня на дзвінки не відповідав.

Митники радять перевіряти брокерів, перш ніж платити їм за послуги.

«Для того, щоб перевірити чи є ця особа митним брокером, громадянину треба зайти на сайт ДФС і у відповідному реєстрі перевірити наявність цього брокера в реєстрі. Наявність його в цьому реєстрі засвідчує надання ДФС дозволу на проведення митно-брокерської діяльності», — розповів UA: Харків заступник начальника митного посту «Харків-Центральний» Сергій Таранчук.  

Читайте MediaPort у Telegram