Web Analytics

У Харкові відбудеться футбольний турнір пам’яті Данила Дідіка

Змагання на честь харківського школяра, який загинув під час теракту біля Палацу спорту в 2015 році, проводить благодійна організація «Відкриваючи серце». У турнірі беруть участь дитячі та молодіжні команди.

Футбольний турнір пам’яті Данила Дідіка відбудеться 26 квітня на стадіоні «Металіст» у Харкові. Змагання почнуться об 11.00 і триватимуть до 17.00, йдеться на сторінці заходу у Facebook.

Турнір проводять до дня народження загиблого школяра — 27 квітня йому виповнилося б 20 років.

«Ти зростаєш, подорожуючі різними містами України і люди різного віку, від малого до великого, дізнавшись про короткий шлях твого життя, активного і справжнього, яскравого і щирого, говорять: «Якби таке серце було у всіх, то війни б не було», — згадують Данилу Дідіка організатори змагань.

На стадіоні зустрінуться дитячі та молодіжні команди з Харкова і кількох районів області — Дергачівського, Водолазького, Валківського. Також планує приїхати команда друзів Степана Чубенка — 16-річного школяра, вбитого бойовиками у Донецькій області в 2014 році.

Турнір проводить благодійна організація «Відкриваючи серце».

Фото: Facebook/withopenheart

22 лютого 2015 року, в річницю перемоги Євромайдану, 15-річний Данило Дідік брав участь в акції на підтримку єдності України. Під час ходи стався вибух протипіхотної міни. Школяр отримав важкі поранення і наступного дня помер в лікарні. Внаслідок вибуху також загинули учасники ходи Микола Мельничук та Ігор Толмачов і міліціонер Вадим Рибальченко. 

У теракті звинувачують трьох харків'ян: Володимира Дворнікова, Віктора Тетюцкого і Сергія Башликова. Справу розглядають в суді з червня 2015 року і досі.

У харківській школі №11, де навчався Данило, йому встановили пам'ятну дошку. Також розглядається пропозиція щодо надання школі його імені, проте у самому навчальному закладі її сприйняли неоднозначно: директор вважає, що це було б «радянським форматом».

Читайте MediaPort у Telegram