Web Analytics

У Харкові працівники «Електроважмашу» протестували через борги із зарплатні

Співробітники державного підприємства «Електроважмаш» вранці 1 березня перекрили Московський проспект, вимагаючи повернути борги із зарплатні. За підрахунками поліції, у пікеті взяли участь близько 200 людей.

Акція протесту відбулась вранці 1 березня в районі супермаркету «Клас» на Московському проспекті. Мітингарі ходили пішохідним переходом, проїзд транспорту тимчасово перекрили, тролейбуси стояли.

Як розповіла речниця Головного управління Нацполіції в Харківській області Олена Баранник, у пікеті взяли участь близько 200 людей. За порядком стежили 40 правоохоронців.

Працівники заводу вимагали повернути борги із заробітної платні, що накопичилися з грудня і сягають 42 млн грн. За словами голови профспілкової організації заводу Дмитра Никоненка, працівники заводу обіцяють перекрити дорогу знову, якщо 2 березня не отримають гроші.

Фото: suspilne.media

Раніше на заводі вже виникали проблеми через борги із зарплатні. Влітку 2020 року працівники скаржилися тодішньому голові Харківської обладміністрації Олексію Кучеру, він пообіцяв обговорити ситуацію з керівництвом держави.

Харківське ДП «Електроважмаш» виготовляє турбогенератори, гідрогенератори, електрообладнання для міського та залізничного електротранспорту тощо. За інформацією на сайті заводу, партнерами «Електроважмашу» є підприємства з 50 країн світу.

На заводі працює близько 3 тисяч людей. 

Фото на головній: ДП «Електроважмаш»