Web Analytics

У Харкові посилили карантин: що обмежили

Харків 3 липня запровадив посилення карантину. Обмеження стосуються масових заходів, роботи кінотеатрів та закладів громадського харчування. 

Відповідне рішення ухвалила Міська комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

Проєкт рішення озвучив голова комісії — перший заступник міського голови Ігор Терехов.  

«Обмеження роботи кінотеатрів, проведення масових заходів більш ніж 10 людей. Крім того, заборонити роботу закладів громадського харчування, де відсутні літні майданчики, або площа залу складає менше 50 кв. м, окрім надання послуг зі здійснення адресної доставки замовлень та замовлень на винос. Крім того, нам було рекомендовано обмежити роботу кафе, ресторанів до 22:00», — сказав Терехов.

Засідання комісії, яке тривало три хвилини, транслювало Суспільне Харків 

Як уточнили у міськраді згодом, відсьогодні робота кінотеатрів заборонена, заклади громадського харчування можуть приймати відвідувачів до 22:00. 

Джерело фото: city.kharkov.ua

Продовжують діяти інші обмеження: масковий режим і соціальна дистанція в транспорті, супермаркетах, інших громадських місцях. 

Терехов попросив поліцію і владу районів контролювати дотримання обмежень. 


3 липня Регіональна комісія Харківщини винесла рішення, згідно з яким міста і райони мають з урахуванням показників санлікарів визначатися, чи вводити посилення або послаблення. 

За словами представниці лабцентру Нелі Новіцької, у місті Харкові перевищені показники виявлення випадків коронавірусу і динаміки. 

«Із зареєстрованих випадків 83%, в абсолютній кількості це 226 осіб, виявлено серед мешканців міста Харкова. Показник на 100 тисяч населення протягом всього тижня перевищував рекомендований критерій 12 і фактично складав від майже 15 до 17 на 100 тисяч населення», — сказала Новіцька.

moz.gov.ua

В цілому на Харківщині на сьогодні перевищений один показник: динаміка зростання випадків СOVID-19 сягає 16,31% при нормі менше 10%,