Web Analytics

У Харкові підвищили тарифи на проїзд в метро, трамваях і тролейбусах

8 гривень за поїздку в метро, 6 гривень — в трамваях і тролейбусах. Виконком Харківської міськради встановив нові тарифи на проїзд в електротранспорті.  

Відповідне рішення ухвалили на сьогоднішньому засіданні виконкому.

На засідання виконкому прийшли активісти із плакатами «Верніть гроші від реклами, а не лізьте до нас у кишені», «Сервіс спочатку, вісім гривень — потім».

У мерії кажуть, що приводять тарифи «у відповідність до економічно обґрунтованих витрат».

Тариф на проїзд у метро встановлюють на рівні 8 грн, у трамваях і тролейбусах — 6 грн.

Рішення виконкому набуде чинності з моменту офіційного оприлюднення. За словами заступника міського голови Михайла Фатєєва, це відбудеться завтра, 7 лютого. Проїзні квитки для наземного електричного транспорту, що були куплені до зміни тарифу, дійсні до закінчення свого терміну. До набрання рішенням чинності безконтактну електронну картку для проїзду в метрополітені ще можна поповнити за старою ціною і користуватися до повного використання суми на карті.

Фото: Світлана Шекера

Про можливе підвищення вартості проїзду у міському електричному транспорті наприкінці грудня 2018 року повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес. Він підтвердив, що КП «Харківський метрополітен», трамвайні та троллейбусні депо подали розрахунки на погодження до міськради. У січні проекти рішень були опубліковані у Єдиному реєстрі актів міськради. У метро також повідомили, що і новий тариф не буде прибутковим для підприємства.

Діючі на цей час тарифи були встановлені у березні 2018 року. Тоді тарифи підвищили на гривню — до 5-ти грн у метро і до 4-х у наземному електротранспорті. 

Тариф на проїзд у метро одразу на три гривні у Харкові підвищують вперше.