Web Analytics

У харківських трамвайних депо є поточна заборгованість із зарплати — директори КП

На комунальних підприємствах «Салтівське трамвайне депо» і «Жовтневе трамвайне депо» є заборгованість із зарплати — поточна. 

Цю інформацію на комісії Харківської міської ради з питань транспорту, зв'язку та екології підтвердили присутні на комісії директори підприємств. 

«Є поточна заборгованість із зарплатні», — сказав директор КП «Салтівське трамвайне депо» Владислав Приймак

Така сама ситуація — у КП «Жовтневе трамвайне депо», сказав директор підприємства. 

«Тобто строк виплати наступив, але гроші ще виплачуються», — пояснив директор Департаменту інфраструктури міськради Сергій Дульфан

Загальну суму заборгованості керівники КП не назвали. 

«Цифра динамічна, вона змінюється у менший бік щодня», — сказав директор Салтівського депо. 

Інформація щодо існування кількамісячної заборгованості із виплати зарплати, про що кореспонденту «МедіаПорта» повідомив один з працівників КП, директори не підтвердили. 

«МедіаПорту» також стало відомо про грошове покарання з боку керівництва тих працівників, які «не виконують план».

Сергій Дульфан сказав, що такі методи застосовують до тих, хто намагається нажитися. 

«У зв'язку із запровадженням у наземному електротранспорті єдиного електронного квитка і достатньо жорстким обліком, завдяки його запровадженню, кількості поїздок, дійсно у нас почалися проблеми, пов'язані з тим, що водії і контролери — десь з метою наживи, десь з метою дискредитації роботи вказаної системи — надають перевагу брати гроші «в кишеню» або приймати половину вартості проїзду, входячи у змову з пасажирами. У випадку виявлення подібних випадків, дійсно в якості штрафів змушують вносити ці гроші в касу підприємства. Ви вважаєте, що це несправедливо?» — сказав Дульфан. 

Він повідомив, що про цю ситуацію йому було відомо і без журналістів, про це скаржилися на державну урядову лінію та до Харківського міського голови. 

«Поки у нас тільки два випадки були, і то — по звільненим, яким своєчасно при розрахунку не були виплачені гроші. Усе інше не підтвердилось», — сказав Дульфан.