У Дніпрі до чотирьох збільшилася кількість загиблих внаслідок російського ракетного удару 1 грудня. 

Станом на 14:20 кількість поранених також збільшилася до 40 людей, повідомив виконувач обов’язків голови Дніпропетровської обладміністрації Владислав Гайваненко.

«40 постраждалих у Дніпрі станом на цю хвилину. Переважна більшість у лікарнях. На жаль, 11 поранених у важкому стані. Четверо людей загинули. Пошуково-рятувальні роботи завершено», — йдеться у повідомленні Владислава Гайваненка

  • Російська армія завдала ракетного удару по підприємству у центрі Дніпра. Фото: Дніпропетровська ОВА

За даними Дніпропетровської обласної прокуратури, зранку 1 грудня російські військові завдали ракетного удару по одному з підприємств у центрі Дніпра.

Пошкодило також багатоповерхівки, автомобілі, магазини, офіс банку. 

Читайте також новини Харкова на MediaPort: Російська армія завдала ракетного удару по Дніпру: є загиблі та поранені