Web Analytics

У Дергачах до зими планують відремонтувати 17 будинків, пошкоджених від обстрілів

У Дергачах Харківської області триває ремонт будівель, пошкоджених внаслідок бойових дій. Майстри утеплюють фасади, лагодять покрівлі та комунікації.

У роботі — 17 багатоквартирних будинків у Дергачах, повідомили в Харківській обладміністрації.

З-поміж них:

  • дев’ять на вул. 23 Серпня готові приблизно на 35%;

  • вісім на вул. Центральній — від 35 до 80%.

У будинках на вул. 23 Серпня утеплюють фасади, ремонтують покрівлі та лагодять інженерні комунікації.

«На першому будинку, де ми працюємо, через прильоти була пошкоджена покрівля і стіна, вибуховою хвилею вибило війна і двері. Наразі демонтуємо стару покрівлю, робимо пароізоляцію для даху і готуємо під руберойд м’яку покрівлю», — розповів представник підрядної організації Сергій Добромиров.

Фото: Харківська ОВА

Фото: Харківська ОВА

Ще в одному будинку замінюють зовнішню каналізацію.

«У будинок було 2 влучання, одне – у фасад, друге – у покрівлю. Перегородки не були пошкоджені, але фронтон постраждав. Наприкінці тижня плануємо тут міняти вікна та двері. Пізніше упорядкуємо територію, зокрема зробимо асфальтові доріжки та інше», — зазначив виконроб Роман Гангала.

Відремонтувати будинки планують до зими. Ремонт проводять за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії та місцевого бюджету.

Фото: Харківська ОВА

Фото: Харківська ОВА

Також розпочали роботи в Центрі первинної медико-санітарної допомоги — зводитимуть повністю нову будівлю.

«Маємо створити комфортні умови, щоб люди поверталися додому. Адже без врахування Харкова в Харківському районі до повномасштабного вторгнення було приблизно 300 тис. жителів. Зараз — майже 220 тис., але до району переїхало багато переселенців з інших, більш постраждалих громад», — прокоментував перший заступник начальника Харківської районної військової адміністрації Володимир Усов.


У селищі Золочів приводять до ладу гуртожиток для переселенців, пошкоджений минулоріч російськими обстрілами. Ремонт планують завершити до кінця вересня.

Блок новин за темою

Новини за темою