Web Analytics

У деокупованій Балаклії не відкриють пляжі через мінну небезпеку

Комісія з надзвичайних ситуацій Балаклійської міськради на Харківщині вирішила цьогоріч не відкривати купальний сезон.

Про це повідомили 22 травня у Балаклійській міськраді.

Мерія вважає, що цьогоріч неможливо створити безпечні умови для відпочивальників. Багато лісосмуг і пляжів на Балаклійщині залишаються замінованими, у водоймах можуть бути нерозірвані боєприпаси.

Містян просять поки не відпочивати на пляжах.

«Такий відпочинок може мати трагічні наслідки», — зауважили у міськраді.

Що кажуть у ДСНС

Пляжі на деокупованих територіях цьогоріч ймовірніше не відкриватимуть, казав на брифінгу 8 травня речник Головного управління ДСНС у Харківській області Євген Василенко.

«На водоймах, які знаходяться на деокупованих територіях Харківської області, скоріш за все, купання та перебування людей буде заборонено. На всіх інших територіях щороку 1 червня починається купальний сезон: пляжі та водойми, визначені місцевими громадами, перевірять, і потім можна буде говорити про їхню готовність», — зазначив Василенко.

Ситуація у громадах Харківщини

Частина громад вже визначилася. Серед іншого, у Чугуєві не рекомендували відпочивати біля водойм, у Солоніцевський громаді заборонили ходити на пляжі.

Водночас у Зміївській громаді вирішили підготувати до купального сезону пляжі в селах Черемушне, Артюхівка, Чемужівка і Височинівка, селищі Зідьки та Зміїві.

У Бездюдівській громаді планували відкрити «Білий пляж», «Небо», «Агат» і аквапарк «Олександра».


У селі Студенок Ізюмського району внаслідок вибуху загинув 14-річний хлопець. За попередньою інформацією, він віз вибуховий пристрій на велосипеді.

Читайте також: Харківщину розміновує трактор-безпілотник: фоторепортаж

Фото на головній: ДСНС