Web Analytics

У центрі зайнятості в Харкові будуть щепити від COVID

У Харкові відкрився новий центр вакцинації проти коронавірусної хвороби. Загалом у місті їх вже 22, у районах області — ще 13.

Про відкриття нового центру 11 листопада повідомили у Департаменті охорони здоров'я Харківської обладміністрації.

Він працюватиме у Харківському міському центрі зайнятості (вул. Шевченка, 137-а) — у будні з 8:30 до 17:00.

Наразі є вакцини Pfizer, AstraZeneca та CoronaVac.

За даними департаменту, загалом на Харківщині є 35 центрів вакцинації: 22 — в обласному центрі, 13 — у районах.

Увага Відкрито новий центр вакцинації населення у м. Харків, за адресою вул. Шевченка, 137-А, який працюватиме у будні дні з 8.30 до 17.00. Весь список ЦВН у Харківській області можна переглянути нижче

Опубликовано Департамент охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації Среда, 10 ноября 2021 г.

За статистикою Харківського центру контролю та профілактики хвороб, в регіоні вже щепилися першою дозою майже 815 тис. людей, завершили імунізацію — 580,3 тис.

Минулої доби, 10 листопада — 8,8 тис. і 10,4 тис. відповідно.

Загалом в Україні отримали першу дозу 11,8 млн людей, другу — майже 8,3 млн., розповіли у Міністерстві охорони здоров'я. З них минулої доби — відповідно 147,3 тис. і 129,7 тис.

Фото: kharkivoda.gov.ua

Головний санітарний лікар Ігор Кузін заявив, що в Україні є можливість робити до 400 тис. щеплень на добу.

«У тих регіонах, де зараз вводиться червона зона — просто вакцинальний бум. І, дійсно, майже на 50 % зростає кількість звернень і до пунктів щеплень, і до центрів вакцинації. Натомість наші інфраструктурні можливості вже зараз розраховані на 350-400 тис. щеплень на добу і мають резерв для збільшення у разі виникнення такої потреби. Якщо ми будемо бачити, що черги надвеликі та є проблеми з організацією процесу, тоді будемо ініціювати додавання нових центрів вакцинації», — зазначив він.

За словами Кузіна, раніше один пункт проводив у середньому 20 щеплень на добу, то зараз — 50. Кожен центр вакцинації — близько 190. Тому, на погляд головного санлікаря, якщо виникне потреба розширити мережу, саме такі центри будуть оптимальним рішенням.

Фото: Facebook/Ігор Кузін

МОЗ також намагається максимально залучаються волонтерів та додаткові команди за проєктами міжнародної технічної допомоги, щоб розвантажити медиків.

«Будь-які волонтери, які хочуть допомогти з цим, також вітаються у будь-якому центрі вакцинації. Вони можуть звернутися до обласного координатора, і їм допоможуть знайти той пункт щеплення, який потребуватиме такої допомоги. Вона потрібна навіть у тому, щоб іще на вході розповісти людям: куди йти, де брати ту чи іншу форму, що заповнювати, або просто перевірити, чи вони всі документи з собою взяли», — розповів Ігор Кузін.


Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив про початок стабілізації ситуації з COVID на Харківщині.  В обласній адміністрації також підтвердили цю тенденцію.