Web Analytics

«У бронзі, камені, живописі»: в Харкові відкрили виставку, присвячену екопарку

У галереї «АВЕК» виставили майже 140 скульптур тварин роботи 50 анімалістів з різних країн. Вхід — безкоштовний.

У галереї виставили твори анімалістів XVII-XXI століть, повідомляє пресслужба екопарку. Серед них — представники французької школи, як-от Антуан-Луї Барі та П'єр-Жюль Мен, а також німецькі, австрійські, бельгійські, японські та українські майстри.

Загалом в експозиції — майже 140 скульптур роботи 50 митців.

Фото: скріншот відео пресслужби екопарку

Виставку присвятили пам’яті працівників екопарку, які загинули, рятуючи тварин. А також — усім, хто долучився до його відновлення.

«Життя і добро завжди перемагають, незважаючи на випробування та біль втрат», — пояснюють головну ідею організатори.

Виставка проходить у галереї «АВЕК» (вул. Сумська, 72). Вхід безкоштовний.

Галерея «АВЕК» знову готова зустрічати гостей! На виставці «Фельдман Екопарк у бронзі, камені, живописі», яка відкриється о 12:00 15 грудня, представлені твори найвідоміших анімалістів XVII-XXI століть! Вона налічує майже 140 скульптур роботи 50 найвизначніших анімалістів світу. В експозиції представлені роботи представників знаменитої французької школи анімалістики, таких як Антуан-Луї Барі, П'єр-Жюль Мен та інші, а також німецьких, австрійських, бельгійських, японських та українських майстрів. ⠀ Цю виставку ми присвячуємо пам’яті героїчних співробітників Екопарку, які загинули, рятуючи тварин. А також усім, хто долучився до відновлення Фельдман Екопарк, який, будучи практично повністю знищений ворожими бомбардуваннями, поступово відроджується та відновлює свою роботу. Ми продовжуємо нашу багаторічну традицію проведення безкоштовних мистецьких заходів для харків’ян та гостей нашого міста. Харків – незламне місто, й культурне життя в ньому не має зупинятись навіть в умовах воєнного стану. ⠀ «Життя і добро завжди перемагають, незважаючи на випробування та біль втрат», - так пояснюють головну ідею виставки її організатори. Запрошуємо усіх переконатися в цьому та насолодитися витонченими скульптурами тварин та іншими творами найвизначніших майстрів минулого та сучасності. Чекаємо на вас з 15 грудня на вул. Сумській, 72. У день відкриття виставки передбачена насичена програма, подарунки для гостей та інші приємні сюрпризи. Вхід безкоштовний!

Опубликовано Фельдман Екопарк Четверг, 14 декабря 2023 г.

На початку повномасштабного вторгнення екопарк опинився на лінії вогню. Через російські обстріли там загинули шестеро співробітників і волонтерів, які годували та намагалися вивезти тварин. Також загинули понад 300 тварин. 

Слухайте також подкаст: «Поночко, відпусти снаряд»: як рятували харківський екопарк

Блок новин за темою