Web Analytics

У Балаклії відкрили центр допомоги для постраждалих від домашнього насильства

Центр соціально-психологічної допомоги з кризовою кімнатою облаштували в Балаклії Харківської області. Там допомагатимуть людям, які постраждали від домашнього або пов’язаного зі статтю насильства.

Це перший такий заклад на деокупованій частині регіону, повідомили в Харківській обладміністрації.

Тут працюватимуть психолог і соціальний працівник. Також можна отримати соціальний супровід, інформацію про інші подібні організації.

За потреби постраждалі можуть до 10 днів залишатися у кризовій кімнаті.

Одночасно заклад може прийняти до 10 людей.

Фото: Харківська ОВА

Фото: Харківська ОВА

Центр облаштували за підтримки Фонду ООН в галузі народонаселення в Україні, уряду Бельгії та молодіжного благодійного фонду «Ініціатива».

«Саме під час війни найбільше страждають діти та жінки, чому так важливо, щоб подібні установи було створено. Центр — це не просто стіни, це про роботу, яка буде надаватися у межах цього закладу. Тобто основне — не матеріальне забезпечення, а розуміння того, що хтось про тебе піклується», — прокоментував посол Бельгії в Україні Петер Ван Де Велде.

Це не перший такий проєкт у Балаклійській громаді. У вересні тут почала працювати мобільна бригада, що також надає соціально-психологічну допомогу.


Міжнародний Комітет Червоного Хреста планує нову програму реабілітації цивільних і поранених військових у Харківській області.

Блок новин за темою