Web Analytics

Терехов звільнив посадовця міськради, якого помітили на відпочинку в Ніцці

Директор Департаменту земельних відносин Харківської міськради Сергій Колесник розмістив в Instagram фото з відпочинку у Ніцці. Посадовця звільнили — за поведінку, несумісну зі статусом держслужбовця під час війни.

Про звільнення директора департаменту повідомив 26 серпня Харківський міський голова Ігор Терехов.

«Я ухвалив рішення. Колесник Сергій Володимирович, директор Департаменту земельних відносин, звільнений. Звільнений за поведінку, несумісну в умовах війни зі статусом людини, яка перебуває на держслужбі. Це урок для усіх. Для усіх! Хочу, щоб ви це розуміли. Таке буде з кожним, хто дозволяє собі такі витівки!» — заявив мер.

На перебування Сергія Колеснікова в Ніцці звернули увагу депутати фракції «Європейська солідарність» у Харківській міськраді. Місцевий осередок політсили поширив скріншоти зі сторінки посадовця в Instagram — де він фотографується на тлі фонтану в центрі Ніцци та сідає за кермо автомобіля Porsche 911 з харківськими номерами.

«Директор департаменту земельних відносин Сергій Колесник у такі відповідальні для країни та міста дні вирішив відвідати курортне французьке місто Ніццу й поділитися деталями відпочинку в соцмережах», — прокоментували у «ЄС».

Фракція «Євросолідарності» зажадала від керівництва міськради перевірити цю інформацію, і якщо вона підтвердиться — звільнити директора департаменту.

Коли та на якій підставі Сергій Колесник перетнув кордон України, наразі невідомо.

Фото на головній: Харківська міськрада