Web Analytics

Табаївка Куп'янського району перебуває у «сірій зоні» — ОВА

Село Табаївка Куп'янського району не контролюється російськими військовими, як про це заявляє пропаганда держави-агресора.

Ситуацію на Куп'янському напрямку в пресцентрі «Накипіло» 14 лютого прокоментував начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов

«Ситуація важка, як і по всій лінії фронту. Однак вона контрольована... Якщо брати Табаївку, то географічно цей населений пункт — трохи в низині. Є висота, яку контролюють військові агресора. Є висота за Табаївкою, ближче до Харківської області, яку контролюють наші військові. Якщо на висоті, на протилежній висоті стоять росіяни, то невигідно взагалі перебувати в самому населеному пункті, піддавати ризику і військову техніку, і особовий склад тощо. Звичайно, там проводяться певні маневри для того, щоб зайняти більш вигідну висоту, більш ефективно здійснювати захист і завдавати вогневого ураження ворогу», — сказав він.

За словами Синєгубова, українська армія днями мала успіх на цьому напрямку: 

«Ми зайняли певні позиції, які покращують нашу ефективність по цьому напрямку. Однак казати про звільнення чи окупацію Табаївки в принципі неправильно. Це залишається контрольованою нами територією, і це дійсно сіра зона, на території якій зараз ведуться активні бойові дії».

У «сірій зоні» та під постійними штурмами також залишаються Синьківка та Крохмальне.

21 січня начальник служби зв'язків із громадськістю командування Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо повідомляв, що у Табаївці тривають бої на складній місцевості, і ЗСУ намагаються відтіснити російських окупантів. 

Блок новин за темою