Web Analytics

Сирський розповів, де наступають росіяни: яка ситуація під Куп'янськом

Штурми у Синьківці на Куп’янщині не припиняються. Українські захисники тримають оборону, хоч противник має перевагу в кількості людей та озброєнні.

Війська рф продовжують наступати на Куп‘янському, Лиманському та Бахмутському напрямках, повідомив командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський.

«Не припиняються щоденні штурмові дії російських військ в районі Синьківки з метою її захоплення та створення плацдарму для подальшого наступу на місто Куп’янськ. Ситуація складна. Нам доводиться воювати в умовах переваги ворога як в озброєнні, так і в кількості особового складу», — йдеться у дописі.

Фото: Telegram/Олександр Сирський

Сирський наголосив, що командири і штаби в режимі 24/7 відстежують зміни в обстановці.

Бахмутський напрямок залишається надзвичайно важливим для росіян, зазначив командувач. 

Фото: Telegram/Олександр Сирський

«На ньому вони зосереджують основні зусилля і для ведення штурмових дій застосовують найбільш боєздатні підрозділи десантних військ, морську піхоту та сформовані з колишніх злочинців підрозділи «шторм z» та «шторм v». Мета ворога на цьому напрямку зрозуміла — це наступ на населений пункт Часів Яр, потім на Костянтинівку, Дружківку, Славянськ, Краматорськ з подальшим виходом на кордони Донецької області», — розповів Сирський.

Фото: Telegram/Олександр Сирський

На Лиманському напрямку, за його даними, російські війська перейшли до постійних атак у напрямках Макіївки та Тернів. Ведуться бойові дії на Сіверському напрямку. 

«Окупанти активно використовують техніку під час проведення штурмів, яку постійно знищують українські захисники. На всіх трьох напрямках наші війська тримають оборону та знищують ворога. Противник несе великі втрати, які поповнює резервами штурмових батальйонів сформованих з колишніх в‘язнів», — зауважує командувач сухопутними військами.

Фото: Telegram/Олександр Сирський

За даними Сирського, за першу половину грудня війська рф втратили у смузі відповідальності Оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» близько 8 тисяч військовослужбовців, було знищено або пошкоджено понад 500 одиниць техніки росіян (зокрема, 67 танків, понад 100 броньованих машин, 77 гармат і мінометів різних калібрів).

Фото на головній (ілюстративне): Telegram/Олександр Сирський

Блок новин за темою