Web Analytics

Синєгубов розповів про спроби росії повторити блекаути у Харкові

Російська армія останнім часом намагається завдати ударів по критичній інфраструктурі Харківщини.

Про це в ефірі національного телемарафону 21 жовтня розповів голова Харківської ОВА Олег Синєгубов

«Наш сусід вже завдав ударів минулого тижня по нашій газотранспортній системі — це так само критична інфраструктура. І по самому місту Харкову був приліт, скажімо так, у напрямку однієї з наших підстанцій. Там так само були пошкоджені лінії електропередач. Наші енергетики оперативно ці наслідки усунули. Однак це свідчить про те, що ворог буде намагатися створити блекаути у самому місті Харкові і населених пунктах області», — сказав Синєгубов.  

На випадок відключень електроенергії у Харкові та області працюватимуть 916 «Пунктів незламності». У резерві — ще понад 20 мобільних пунктів. Голова обладміністрації нагадує про необхідність запастися портативними джерелами живлення, «щоб бути готовим, якщо не буде світла дві години, вісім годин чи добу». 

«Ми маємо бути готовими до найважчих сценаріїв. І про це ми саме комунікуємо із людьми. Однак ми, наші енергетики, мають досвід минулого опалювального сезону. Ми не розглядаємо таких блекаутів, умовно кажучи, на три дні, тиждень тощо. Однак, звісно, ми маємо бути готовими, в тому числі, і до цього», — сказав Синєгубов. 

Лікарні області, за його словами, забезпечені генераторами. 

Блок новин за темою