Web Analytics

Суд залишив під вартою обвинувачених у теракті біля Палацу спорту

Обвинуваченим у скоєнні вибуху біля Палацу спорту, внаслідок якого в лютому 2015 року загинули четверо людей, продовжили запобіжний захід.

Чергове засідання Фрунзенського райсуду Харкова відбулось 24 липня. Суд продовжив запобіжний захід обвинувачуваним — тримання під вартою — ще на 60 діб, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Обвинувачувані клопотали про відвід суддів. Клопотання було залишено без розгляду», — також повідомили агентству у прес-службі прокуратури Харківської області.

Колегія суддів у справі про теракт біля Палацу спорту. Фото: Павло Пахоменко

Внаслідок теракту, який стався біля Палацу спорту в Харкові в лютому 2015 року, загинули четверо людей. Обвинуваченим — Сергію Башликову, Віктору Тетюцькому і Володимиру Дворнікову — інкримінують вчинення терористичного акту і незаконне поводження зі зброєю, боєвими припасами або вибуховими речовинами (ч. 3 ст. 258, ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України). Свою провину в суді всі троє не визнають.

10 липня захисник Дмитро Тихоненков оскаржив ухвалу Фрунзенського райсуду, який відмовив обвинуваченим у зміні запобіжного заходу. Наразі обвинувачені перебувають під вартою. Через скарги Башликова на самопочуття засідання суду вже неодноразово переносили.

Харківський апеляційний суд відкрив провадження за скаргами Башликова, Тетюцького і захисника Дмитра Тихоненкова. Вони подали апеляцію на ухвалу суду першої інстанції, який відмовився змінити запобіжні заходи — тримання під вартою.

Попереднє засідання Фрунзенського райсуду у справі щодо вибуху, призначене на 23 липня, довелося переносити. Обвинувачений Башлаков вкотре поскаржився на погане самопочуття, і йому викликали швидку допомогу.

Обвинувачений Тетюцький просив перейти до закритого розгляду до ухвалення остаточного рішення у справі, проте суд його клопотання не задовольнив.

У прокуратурі вважають, що своїми клопотаннями обвинувачені затягують справу.

Читайте також: Чотири роки теракту біля Палацу спорту: суд триває

Читайте MediaPort у Telegram

Харківський апеляційний суд відкрив провадження за скаргами обвинувачених Сергія Башликова, Віктора Тетюцького і захисника Дмитра Тихоненкова. Вони подали апеляцію на ухвалу суду першої інстанції, який відмовився змінити запобіжні заходи — тримання під вартою.

Апеляційний суд також відкрив провадження за скаргою Тетюцького на ухвалу районного суду про відмову в роз’ясненні судового рішення. Про дату розгляду в суді обіцяють повідомити пізніше.

Попереднє засідання Фрунзенського райсуду у справі щодо вибуху довелося переносити. Обвинувачений Башлаков вкотре поскаржився на погане самопочуття, і йому викликали швидку допомогу.

Обвинувачений Тетюцький просив перейти до закритого розгляду до ухвалення остаточного рішення у справі, проте суд його клопотання не задовольнив.

У прокуратурі вважають, що своїми клопотаннями обвинувачені затягують справу.