Web Analytics

Суд взяв президента «Мотор Січі» під варту

Шевченківський районний суд Києва обрав запобіжний захід для президента корпорації «Мотор Січ», екснардепа В’ячеслава Богуслаєва, якого підозрюють у колабораціонізмі. Його заарештували на 60 діб.

Про обрання Богуслаєву запобіжного заходу повідомили 24 вересня у Службі безпеки України.

«Шевченківський районний суд обрав міру запобіжного заходу для президента АТ «Мотор Січ» у вигляді тримання під вартою. Протягом наступних 60 днів, поки слідчі СБУ здійснюватимуть досудове розслідування, він не зможе вийти з ізолятору», — кажуть у відомстві.

Також на два місяці заарештували іншого підозрюваного у справі — керівника департаменту підприємства.

Обох підозрюють за двома статтями Кримінального кодексу України: ст. 111-1 (колабораційна діяльність) та ст. 111-2 (пособництво державі-агресору).

На сайті «Мотор Січі» розмістили звернення колективу до президента Володимира Зеленського, голови Верховної Ради Руслана Стефанчука, секретаря РНБО Олексія Данілова та виконувача обов’язків голови СБУ Василя Малюка. Його автори зазначають, що «схвильовані затриманням за такими обурливими підозрами» та вірять у невинність Богуслаєва.


Правоохоронці затримали президента корпорації «Мотор Січ», колишнього народного депутата В’ячеслава Богуслаєва 22 жовтня. Його підозрюють у роботі на РФ: двигуни корпорації, за інформацією СБУ, знайшли у збитих російських вертольотах.