Web Analytics

Суд ухвалив вирок «очільнику» окупаційного «лісгоспу» в Куп’янську — прокуратура

Київський райсуд Харкова визнав винним у колабораціонізмі жителя Харківщини, який влаштувався до нелегітимної «адміністрації» під час окупації Куп’янська. Вирок — дев’ять років за ґратами.

Обвинувачений — 41-річний безробітний житель села Руська Лозова, повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

За даними слідства, навесні 2022 року він приїхав до окупованого тоді Купʼянська та влаштувався до окупаційної «адміністрації» — очолив  «управління лісового господарства».

Чоловік координував роботу нелегітимного «Куп’янського лісгоспу», який окупанти створили на базі українського підприємства. Також — формував і погоджував бюджет на зарплати працівникам у російських рублях.

«Своїм підлеглим він надавав вказівки щодо заготівлі деревини та перереєстрації усіх транспортних засобів, укладання трудових договорів та їх реєстрації в органах окупаційної влади», — йдеться в повідомленні прокуратури.

Напередодні деокупації чоловік виїхав до росії. Його заочно звинуватили в колабораціонізмі — за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України.

Справу розглядали в Київському райсуді Харкова. Чоловіка визнали винним, вирок — дев’ять років ув’язнення з конфіскацією всього майна. Також йому заборонили 10 років працювати в органах влади. Термін покарання почнуть рахувати після затримання.

Триває час, відведений на оскарження вироку.

До 9 років увʼязнення засуджено колаборанта, який очолював в окупованому Купʼянську «управление лесхоза» За...

Опубликовано Харківська обласна прокуратура Среда, 31 января 2024 г.

Суд призначив довічне ув’язнення колишньому харківському поліцейському, якого звинувачували у співпраці з російськими спецслужбами. 

Чільне фото: Куп'янська міськрада

Блок новин за темою

Новини за темою