Web Analytics

Суд об’єднав п’ять позовів щодо перейменування проспекту Жукова

Рішення Харківської міськради щодо повернення проспекту імені маршала Георгія Жукова оскаржували депутати міської та обласної ради, представники трьох партій і народний депутат.

Ухвала судді Харківського окружного адміністративного суду Олександра Тітова оприлюднена в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

У документі йдеться, що представник відповідача — Харківської міської ради — подав клопотання щодо об`єднання позовів в єдине провадження. Йдеться про п’ять адміністративних справ, які стосувалися визнання протиправним і скасування рішення сесії міськради про повернення проспекту Петра Григоренка імені маршала Георгія Жукова. Позови подавали депутат Харківської облради Дмиро Булах і депутат міськради Ігор Черняк (разом), представники партій «Європейська солідарність», «Свобода» і «Демократична сокира», а також нардеп Андрій Білецький.

«З огляду на вищезазначене, враховуючи те, що вказані справи нерозривно пов`язані між собою підставою виникнення та поданими доказами, позовні вимоги різних позивачів до одного й того самого відповідача подано з того самого предмету, суд вважає за необхідне вищезазначені справи об`єднати в одне провадження для їх спільного розгляду і вирішення по суті», — йдеться в ухвалі.

Клопотання представника міської ради суддя Тітов задовольнив і ухвалив: продовжити розгляд в порядку спрощеного провадження — без повідомлення (виклику) сторін і проведення судового засідання.

«Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання суддею», — зазначається в документі.

Відповідною датою вказано 30 липня.

Фото: kh.suspilne.media

Один з позивачів Ігор Черняк повідомив, що наполягатиме на розгляді справи за правилами загального провадження.

«Суддя Тітов продовжує намагатися розглянути цю справу за правилами спрощеного позовного провадження без проведення судових засідань за участі представників сторін. На нашу точку зору, подібна позиція суду не має нічого спільного ані з правом, ані зі здоровим глуздом, адже ця справа аж ніяк не може вважатися такою, що не має ніякого суспільного резонансу! Тож вчора разом з Дмитром Булахом подали до суду клопотання про розгляд справи за правилами загального провадження!» — йдеться в дописі на сторінці Черняка у Facebook

Рішення щодо повернення проспекту Петра Григоренка імені Жукова Харківська міськрада розглянула 19 червня, міський голова Геннадій Кернес його підписав

Депутат міськради Ігор Черняк звернувся до поліції, там відкрили провадження за статтею «Зловживання владою або службовим становищем». Український інститут національної пам'яті звернувся до генпрокурора з проханням відкрити кримінальне провадження за фактом поширення та публічного використання символіки комуністичного тоталітарного режиму, а також подав позов до суду.

Читайте MediaPort у Telegram