Web Analytics

Стартувала реєстрація на пробне ЗНО

Участь у пробному ЗНО не є обов'язковою, нагадують у Міністерстві освіти та науки. Але пробне тестування — платне: у Харківській області вартість складає 132 гривні за тест.

Зареєструватися на пробне зовнішнє незалежне оцінювання можна з 8 до 31 січня, повідомляють у прес-службі Міносвіти. Тестування проходитиме два дні: 16 березня — з української мови і літератури, 23 березня — з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

«Участь у пробному ЗНО не є обов'язковою, кожен може долучитися за власним бажанням. Його результати не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію та не впливають на конкурсний бал під час вступу, — нагадують у МОН. — Пробне ЗНО проводиться для того, щоб учасники ознайомилися з процедурою тестування, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до робочого місця тощо».

Реєстрація на пробне тестування також не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО.

Щоб пройти пробне оцінювання, необхідно створити особистий кабінет на сайті відповідного регіонального центру. Перелік центрів є на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Проходження пробного ЗНО є платним, вартість визначають регіональні центри оцінювання якості освіти. Як зазначають у Харківському регіональному центрі, вартість одного пробного тесту в Полтавській, Сумській та Харківській областях — 132 гривні.

Після реєстрації учасники отримають квитанції для оплати тесту, після оплати — запрошення-перепустку, де вказані час і місце тестування.

У день пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного предмета. Результати обіцяють оприлюднити в особистих кабінетах до кінця березня.

Фото: Facebook/zno.ukr.center

Зовнішнє незалежне оцінювання в 2019 році триватиме з 20 травня по 12 липня. Заплановано тестування з 11 предметів, кожен учасник може скласти тести максимум з чотирьох.

Читайте MediaPort у Telegram