Web Analytics

Справу про вбивство родини та смертельну ДТП у Харкові передали до суду

21-річному жителю Харкова загрожує довічне увʼязнення.

«Харківʼянину інкриміновано: незакінчений замах на умисне вбивство (ч. 3 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України), умисне вбивство трьох осіб, одна з яких є малолітньою дитиною (п. п. 1, 2 ч. 2 ст. 115 ), незаконне заволодіння транспортним засобом, поєднане із погрозою застосування насильства (ч. 3 ст. 289), порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого (ч. 2 ст. 286)», — повідомила Харківська обласна прокуратура.

За даними слідства, 14 липня 2022 року обвинувачений у квартирі по вул. Валентинівській у компанії шкільних знайомих напав з ножем на одного з товаришів. Поранений у шию чоловік вижив, його захистили інші гості. 

«Вже за два дні обвинувачений вбив у квартирі по вул. Метробудівників свою 10-річну сестру, яка мала проблеми зі здоровʼям з дитинства, матір та 71-річного дідуся», — розповіли у відомстві.

Після вбивства обвинувачений намагався швидко втекти з квартири. 

Фото: Харківська обласна прокуратура

«Перед вчиненням злочинів він чув, як його мати викликала таксі. Він вийшов на вулицю, коли водій приїхав на місце призначення. Погрожуючи ножем, відібрав автівку у водія, а сам далі поїхав містом. Під час керування зловмисник вчинив ДТП — на місці загинув 52-річний чоловік, який в цей час переходив дорогу по пішохідному переходу», — зазначили в прокуратурі.

Фото: Харківська обласна прокуратура

Справу розглядатиме Київський райсуд Харкова. 21-річному харківʼянину загрожує довічне. 

Блок новин за темою