Спортсменка з Лозової здобула дві золоті медалі на Чемпіонаті світу з пара-армрестлінгу | MediaPort

Лозівчанка Марія Чумак двічі перемогла на Чемпіонаті світу з пара-армрестлінгу.

Змагання проходило у серпні у Кишиневі (Молдова). 9 вересня спортсменку привітали вдома, повідомляє Лозівська міська рада.

• Спортсменка Марія Чумак має порушення зору. Джерело фото: Лозівська міська рада
  • Джерело фото: Лозівська міська рада
  • У 2022 році Марія теж виборола дві медалі. Джерело фото: Лозівська міська рада

На Чемпіонаті світу з армрестлінгу та пара-армрестлінгу змагалися понад 1500 спортсменів з 60 країн світу.

Збірну України представляли 143 спортсмени, які вибороли 117 медалей: 47 золотих, 37 срібні та 33 бронзові. Змагання проходять серед спортсменів різних вагових категорій на лівій та правій руках у класах стоячи та сидячи.

Цьогорічний всеукраїнський змагальний сезон завершиться Кубком України у Львові у грудні.