Web Analytics

«Сміливі нести світло»: у Харкові відкриється фотовиставка про життя під час блекаутів

У харківському «ЄрміловЦентрі» покажуть роботи українських фотографів, присвячені, за висловом організаторів виставки, «найскладнішій зимі в історії незалежної України».

Виставка «Сміливі нести світло» покаже, як жили українці під час масових відключень, налагоджували побут, продовжували працювати й допомагати один одному, повідомляють організатори.

«Документація масових відключень світла дає новий вимір, нову глибину в розумінні того, як українці переживають найважчі часи свого життя і водночас формуються як нація — ми адаптуємося до будь-якого дискомфорту, але не погоджуємося на щонайменші компроміси із совістю… Навіть в надзвичайно важких умовах українці знаходять спосіб навчатися, створювати, працювати», — йдеться в анонсі.

«Сміливі нести світло»

Свої роботи для виставки надали фотографи Саша Маслов, Сергій Коровайний, Євген Малолєтка, Поліна Полікарпова, Мстислав Чернов та інші.

Знімки майже з усіх регіонів України зібрані у книгу «Сміливі нести світло» — її також презентують на виставці.

Офіційне відкриття — 4 листопада о 16:00 у «ЄрміловЦентрі» (майдан Свободи, 4). Виставка працюватиме з 5 по 19 листопада з 12:00 по 19:00 (окрім понеділків).

Вхід — вільний.

Робота Поліни Полікарпової. Фото: lyuk.media

Після «ЄрміловЦентру» роботи покажуть у Львові — в центрі архітектури, дизайну та урбаністики «Порохова вежа».


Восени 2022 року російська армія почала завдавати ударів по енергетичних об’єктах України. Зиму українці пройшли з регулярними відключеннями світла.

Цьогоріч енергетики готуються до нових повітряних атак.

Блок новин за темою