Web Analytics

Завантаження...

Служба автодоріг анонсувала ремонт Пісочинського моста

Шляховики готуються закрити на капітальний ремонт міст на окружній дорозі в Харкові. Його продовжать приводити до ладу після обвалу, що стався влітку 2019 року.

Підготовку до ремонту Пісочинського шляхопроводу обговорювали під час засідання 6 березня, повідомляють у Службі автомобільних доріг Харківської області.

«На час проведення капітального ремонту штучної споруди планується запровадження закриття руху транспорту та пішоходів. Стосовно дати закриття шляхопроводу та маршрутів об’їзду закритої ділянки автомобільної дороги буде повідомлено додатково», — зазначили у САД.

Закриття руху ще мають погодити з «Укртрансбезпекою» та поліцією.

У Службі автодоріг нагадали, що міст на трасі E-105 знаходиться на ділянці, де прокладені міжнародні, міжміські та приміські автобусні маршрути. У середньому за добу його перетинають 30 тис. автомобілів.

Ремонт моста у 2019 році. Фото: kharkivoda.gov.ua

Пісочинський шляхопровід обвалився у серпні 2019 року. Ніхто не постраждав, проте рух на час ремонту довелося повністю перекрити. 

Поліція порушила справу за двома статтями Кримінального кодексу України: «Службова недбалість» і «Порушення правил, що стосуються безпечного використання промислової продукції або безпечної експлуатації будівель і споруд».

Ремонт, зокрема відновлення зруйнованої опори, тривав близько чотирьох місяців, його транслювали онлайн. Наприкінці грудня міст відкрили, але встановили обмеження у вазі транспорту — 20 т.

Капітальний ремонт споруди в цілому запланували на 2021 рік.