Web Analytics

Скількох людей можуть прийняти «Пункти незламності» в Харкові

«Пункти незламності» в Харкові за добу зможуть прийняти, за різного навантаження, приблизно від 107 тис. до 320 тис. людей.

У школах та районних адміністраціях розгорнули 74 стаціонарні «пункти незламності», повідомили в Харківській міській раді.

Одночасно вони можуть прийняти 13,4 тис. людей. Тож орієнтовна пропускна здатність — така:

  • за умови перебування однієї людини протягом однієї години — 322,2 тис.;

  • протягом двох годин — 161,1 тис.;

  • протягом трьох годин — 107, 4 тис.

У мерії стверджують, що всі «пункти незламності» мають генератори й опалювальні пристрої, достатній запас питної та технічної води.

«У випадку аварійного відключення електропостачання або теплової енергії більш ніж на три години харків’яни зможуть там підзарядити ґаджети, випити гарячого чаю та отримати безперешкодний доступ до інтернету», — йдеться в повідомленні.

У частині «пунктів незламності» також є гаряча їжа.

Фото: Офіс президента

На пресконференції 11 жовтня міський голова Ігор Терехов розповідав, що всі комунальні «пункти незламності» на 100 % готові до цілодобової роботи під час можливих блекаутів.

«Торік  ми обладнали 75 «пунктів незламності» з безкоштовним інтернетом. Дуже хотілося б, аби в цей опалювальний сезон ми їх не використовували, але вони готові на всі 100%. Збільшувати їх кількість потреби немає», — казав мер.


Німецьке товариство міжнародного співробітництва виділить Чугуївській громаді 100 тис. євро на заходи з енергоефективності. На ці кошти п’ять «пунктів незламності» обладнають автономними сонячними електростанціями.