Web Analytics

Синєгубов розповів, що могло бути ціллю РФ під час обстрілу Харкова 29 січня

Під час ракетного обстрілу Харкова 29 січня російські окупанти могли цілити у лікарню в центрі міста.  

Про це у телемарафоні 31 січня розповів голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов

«Останній приліт по місту Харкову, коли було частково зруйновано 4-поверхівку, де загинула жінка, у нас є інформація, що ціллю насправді була цивільна лікарня у цьому районі», — сказав Синєгубов. 

На питання, чи запроваджуватимуть додаткові заходи безпеки у лікарнях, голова адміністрації відповів: «Ми цим і займаємося, такі заходи у нас проводяться. Але ви розумієте, що ми не можемо зупинити надання медичних послуг по всій Харківській області. Ворог може вдарити по будь-якому центру надання медичної допомоги».

Олег Синєгубов розповів про посилення обстрілів Дворічної, Вовчанська, Куп'янська. Скріншот відео: Єдині новини

Коментуючи ситуацію у прикордонних населених пунктах, Синєгубов відзначив посилення російських обстрілів Дворічної, Куп'янська, Вовчанська. 

«Ми наразі розглядаємо можливість збереження медичного обладнання і передислокацію певної частини місцевих лікарень, оскільки, за нашою інформацією, ворог обирає собі потенційні цілі — саме лікарні, виключно цивільні, де немає військових, ані в місті Харкові, ані в тих населених пунктах, які розташовані поблизу із кордоном з країною-агресором», — сказав Синєгубов. 

За інформацією Харківської міської ради, в уцілілі під'їзди пошкодженого ракетним ударом РФ будинку на вулиці Мироносицькій подали тепловоду й світло.

Читайте також: На Харківщині через напад РФ пошкоджені понад 14 тис. об’єктів: дані ОВА