Web Analytics

Шістьох депутатів Харківської облради позбавили повноважень

Харківська обласна рада підтримала дострокове припинення повноважень шести депутатів — трьох від «Блоку Кернеса — Успішний Харків» і трьох від «Опозиційної платформи — За життя». Одного з них, Богдана Мальованого, також звільнили з посади заступника голови облради.

Рішення щодо позбавлення мандатів ухвалили на сесії Харківської обласної ради 14 лютого.

Рада достроково припинила повноваження шести обранців:

  • Олександра Ткаченка («Блок Кернеса — Успішний Харків»);
  • Олега Гуревича («Блок Кернеса — Успішний Харків»);
  • Карини Кірієнко («Блок Кернеса — Успішний Харків»);
  • Валерія Власова («ОПЗЖ»);
  • Богдана Мальованого («ОПЗЖ»);
  • Микити Шенцева («ОПЗЖ»).

Усі вони подавали заяви про складання мандатів.

«Рішення будуть направлені до Харківської обласної територіальної виборчої комісії для вирішення питання про заміщення депутатів відповідно до Закону України «Про місцеві вибори», — зазначають в облраді.

Під час війни сесії проходять дистанційно. Фото: Харківська обласна рада

Депутати також проголосували за звільнення з посади заступника голови облради Богдана Мальованого.

«Богдан Мальований надав до обласної ради особисту заяву про складання ним повноважень заступника голови Харківської обласної ради VIII скликання», — мовиться у повідомленні.

Богдан Мальований. Фото: oblrada.kharkov.ua


Богдана Мальованого у 2020 році обрали депутатом Харківської облради від забороненої нині «Опозиційної платформи — За життя». Він очолив постійну комісію з питань розвитку інфраструктури, будівництва та шляхів.

Заступником голови облради Мальованого призначили у листопаді 2021-го. У липні 2022-го у Держбюро розслідувань заявили, що, за оперативною інформацією, в обранця є російське громадянство. Очільниця обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко ініціювала його відсторонення. Мальований наявність російського громадянства заперечував.