Web Analytics

Ще троє депутатів Харківської облради хочуть скласти мандати

Заяви про складання повноважень написали ще два депутати Харківської облради від «Блоку Кернеса — Успішний Харків» та один — від «ОПЗЖ». Йдеться про Олега Гуревича, Олександра Ткаченка та Валерія Власенка.

Питання щодо позбавлення повноважень депутатів планують розглянути на наступній сесії Харківської обласної ради. Проєкти рішень розміщені в електронній базі документів.

Двоє з них представляють «Блок Кернеса — Успішний Харків»: Олег Гуревич і Олександр Ткаченко. Ще один, Валерій Власов — «Опозиційну платформу — За життя», нині заборонену в Україні. В усіх випадках підставою стали заяви обранців про складення мандатів.

Якщо депутати облради схвалять припинення повноважень колег, рішення сесії скерують до Харківської обласної територіальної виборчої комісії.

Наступна сесія Харківської облради призначена на 14 лютого.

Сесії під час війни проходять дистанційно. Фото: Харківська облрада

6 лютого достроково склав мандат депутат Верховної Ради, уродженець Харкова Ігор Абрамович, який у парламенті представляв фракцію ОПЗЖ і, за словами голови фракції «Слуга народу» Давида Арахамії, вийшов з неї у перший день повномасштабного російського вторгнення. «Українська правда» повідомляла, що у період війни Абрамович, як і низка інших українських політиків, перебували в Монако. 


Харківська облрада також розгляне питання про припинення повноважень депутата Микити Шенцева: він повідомляв про свій намір скласти мандат минулого тижня.