Web Analytics

Ще двом жителям Харківщини оголосили підозру в колабораціонізмі

Правоохоронці оголосили підозру у співпраці з російськими окупантами ще двом жителям Харківщини: 40-річній «освітянці» з Борової та 55-річному «автодорівцю» із Шевченкового.

Одна з підозрюваних — 40-річна жителька Борової, розповіли у Головному управлінні Нацполіції в Харківській області.

За даними слідства, з червня вона активно співпрацювала з російськими загарбниками. Під час окупації селища — обіймала незаконну посаду «начальниці відділу освіти», анонсувала підготовку до навчання за програмою РФ

«Жінка також займалася оформленням трудових відносин з вчителями та працівниками відділу освіти, проходженням курсів підвищення кваліфікації та отриманням навчальних підручників для впровадження освітньої програми держави-агресорки», — йдеться у повідомленні ГУНП.

18 жовтня жінці заочно оголосили підозру за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність). Їй загрожує до 10 років ув'язнення з конфіскацією майна.

#поліція_Харківщини Під час окупації обіймала посаду начальника відділу освіти - слідчі заочно повідомили мешканці смт...

Опубликовано Поліція Харківської області Среда, 19 октября 2022 г.

У колабораціонізмі також підозрюють 55-річного мешканця селища Шевченкове, кажуть у Харківській обласній прокуратурі. За інформацією слідства, наприкінці червня він влаштувався «керівником» Шевченківського дорожньо-ремонтного пункту Балаклійського райавтодору.

«У Шевченковому псевдоочільник провадив активну діяльність: облаштував дві зупинки автотранспорту, які потім були перефарбовані у кольори прапору РФ. Крім того, надавав російським військовим техніку громади та ремонтував дороги для «комфорту» окупантів», — зазначили у прокуратурі.

Чоловіка викрили після деокупації селища, згодом оголосили підозру за ч. 4 ст. 111-1. Максимальне покарання, що йому загрожує — п'ять років за ґратами з конфіскацією майна.

Прокуратура продовжує викривати прибічників окупантів: псевдокерівнику «райавтодору» повідомлено про підозру За...

Опубликовано Харківська обласна прокуратура Вторник, 18 октября 2022 г.


Правоохоронці оголосили підозру в колабораційній діяльності ще трьом жителям Харківщини. Двоє влаштувалися до створеної окупантами «міліції» у селі Стрілеча, третій — до незаконної «адміністрації» Балаклії.

Фото на головній: Борівська селищна рада