Web Analytics

Завантаження...

Ще 20 захисників України звільнили з російського полону

Під час чергового обміну полоненими з Росією Україна повернула ще 20 військових: бійців ЗСУ, Тероборони, ВМС і Нацгвардії. Найстаршому — 49 років, наймолодшому — 19.

Про обмін повідомив 13 жовтня голова Офісу президента Андрій Єрмак.

«Наші повертаються додому. Черговий обмін полоненими, чергові миті радості й усвідомлення того, що сьогодні для багатьох родин буде один з кращих днів у житті. Вдалося звільнити з полону 20 людей», — йдеться у дописі в його Telegram-каналі.

Серед звільнених українських захисників — 14 воїнів ЗСУ, четверо бійців Тероборони, один нацгвардієць і службовець ВМС.

Деяких полонених утримували в Оленівці на окупованій частині Донеччини, на захоплених територіях Запорізької та Херсонської областей.

«Хлопці зараз проходять медичний огляд, всі щасливі бути на рідній землі. Їх дуже чекали вдома. Часто це дружини і батьки, а багатьох очікують діти», — додав Єрмак.

Звільнені бійці — солдати, сержанти та один офіцер, розповіли у Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими. Найстаршому — 49 років, наймолодшому — 19.

«Звільнені захисники проходять службу, зокрема, у патрульному батальйоні ЗАЕС, 808-му понтонно-мостовому полку, 503-му окремому батальйоні морської піхоти, 56-й окремій мотопіхотній бригаді, 24-й, 53-й, 65-й та 92-й окремих механізованих бригадах, 46 окремій десантно-штурмовій бригаді, у військах ТрО», — мовиться у повідомленні.

Робота щодо наступних обмінів триває, запевняють у штабі.


Під час чергового обміну наприкінці вересня додому повернулися ще четверо військових і двоє цивільних.

11 жовтня Координаційний штаб звітував про повернення 32 полонених.

Читайте також: Захисники «Азовсталі» вперше після російського полону зустріли рідних: фото