Web Analytics

Шахрайство із розмитненням: поліція оголосила в розшук двох громадян

Двох харків'ян оголосили в розшук за підозрою у шахрайстві в особливо великих розмірах. 

Розшукуються В’ячеслав Хлєбін та Віталій Калина, повідомляє відділ комунікації Головного управління Нацполіції у Харківській області. 

За версією слідства, розшукувані «входили до групи осіб, які під приводом надання послуг, пов’язаних з розмитненням транспортних засобів, ввезених на територію України з інших держав, шляхом обману та зловживання довірою заволоділи грошовими коштами громадян України в особливо великих розмірах».

Йдеться про кримінальне провадження за ч. 4 ст. 190 (шахрайство), відкрите на початку лютого після численних звернень покупців автомобілів з іноземною реєстрацією. Люди заплатили за оформлення автомобілів приватним брокерам, але послуги не отримали. Представники фірми зникли. У справі — більше ста потерпілих. 

Одного з підозрюваних, власника фірми, затримали у середині лютого. Він провини не визнає і стверджує, що з тими, кого розшукують, тільки орендував один офіс. Минулого тижня, як повідомляв UA: Харків, підозрюваний вийшов з-під варти під заставу у 1,5 млн гривень. 

Інформацію про розшукуваних поліція просить повідомляти за телефонами: «102», 096 23 340 88, 705 93 00, 705 90 77 або за адресою слідчого управління ГУНП  в Харківській області: м. Харків, вул. Весніна, 14, 2 під’їзд.