Web Analytics

Самі по собі: Давтян відповів на заяву «Європейської Солідарності»

Керівник фракції «Солідарність» у Харківській міськраді Олександр Давтян прокоментував заяву партії «Європейська Солідарність» щодо голосування за включення до порядку денного сесії питання про повернення проспекту Григоренка імені Жукова.

«Дуже прикро, що «Європейська Солідарність» звертається до нашої фракції вперше за 5 років через Facebook. Це дуже неправильно. Правильно було б… Є фракція, є керівник міської організації… Я як керівник міської організації не входжу ні в який орган партії, навіть в обласну раду партії я як представник півторамільйонного міста не входжу до політбюро чи як воно називається», — сказав Олександр Давтян перед сесію міськради кореспонденту «МедіаПорта».  

— Ви відокремлені від партії? Самі по собі?

«Нас відокремили. Ми самі по собі, кинуті напризволяще», — сказав Давтян.

Щодо того, що у партії погрожують виключити двох членів фракції, які проголосували за включення питання Жукова до порядку денного, з партії, Давтян сказав:

«Не можна виключити того з партії, хто в партії ніколи не був. Тобто ці два члени фракції не є членами партії, тим більше як я, я не знаю, я член партії чи ні. У мене немає партквитка, я не сплачую партвнески. Як ви вважаєте, я член партії?»

На питання, якою є позиція фракції Солідарність у міськраді, Давтян сказав, що сам не голосуватиме: «Всі ці питання тільки розбурхують, це ж все гроші людей». 

Читайте також: «Проспект Жукова»: «Європейська Солідарність» застерегла депутатів у Харківській міськраді