Один з російський дронів, що вдарили по Київському району Харкова, влучив в останній поверх багатоквартирного будинку. 

Як повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов, на місці удару пожежі немає,  у дворі побило припарковані автомобілі.

Станом на 13:50 начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив про трьох постраждалих. 61-річна та 56-річна жінки — у стресовому стані, дані щодо третього постраждалого уточнюють. Пізніше, за даними ОВА, стало відомо про ще одну постраждалу— за допомогою до медиків звернулася також 34-річна жінка, яка дістала стресу.

Харківський міський голова показав момент удару російського безпілотника у багатоповерхівку.

6 квітня російські безпілотники зранку атакували Основ’янський район — 15-річна дівчина дістала стресу, їй надали допомогу на місці. Двічі за день дрони вдарили також по Київскому району. Один з дронів влучив біля зупинки громадського транспорту, поранений 67-річний водій автобуса.