Web Analytics
Російська армія обстріляла Куп'янськ з РСЗВ «Ураган»: фото наслідків | MediaPort

Упродовж доби окупанти щонайменше чотири рази атакували місто дронами, в ніч на 7 лютого — вдарили з реактивної артилерії.

Куп’янськ обстріляли приблизно опівночі, повідомив голова Харківської обладміністрації Олег Синєгубов

«Обстріл фугасним реактивним снарядом РСЗВ «Ураган». Пошкоджені житлові будинки», — йдеться в його дописі.

Минулої доби Куп’янськ двічі атакували безпілотниками «Молнія». Один пошкодив закритий заклад харчування. Інший побив асфальт на трасі Чугуїв — Мілове.

Ще два удари російські військові завдали FPV-дронами, додають у поліції Харківщини. Минулося без руйнувань.

  • Фото: Харківська ОВА

Інші обстріли

Харків теж двічі атакували «Молніями». Один безпілотник поцілив у житловий будинок, інший збили.  

Борщову обстріляли з артилерії, влучання — у землю в лісі.

За околицею Кегичівки поблизу телевежі знайшли уламки збитого дрона «Герань-2». 

Ситуація на фронті

На Харківському напрямку українські захисники відбили атаку окупантів у районі Вовчанська, йдеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ.

На Куп’янському напрямку Сили оборони відбивали п’ять атак — неподалік Лозової, Нової Кругляківки, Петропавлівки та Загризового.