Російський агресор атакував Харків та дев’ять населених пунктів Харківщини.

По Харкову цієї ночі поцілили два дрони. Обидва вдарили по Шевченківському району міста. За даними міського голови Ігоря Терехова, один з ударів прийшовся по складській будівлі біля житлової забудови. ДСНС Харківщини повідомило про займання площею 15 кв. м. Другий дрон впав у лісопосадці та не здетонував.

У селищі Есхар Чугуївського району загинув 43-річний чоловік, інформує Харківська ОВА у добовому зведенні.

У Чугуєві постраждали троє жінок віком 31, 35 та 54 роки. Спалахнули пожежі, пошкоджені два приватні будинки. Також горіла нежитлова будівля у селі Велика Бабка Чугуївського району.

Понад 10 вибухів пролунало у Балаклії, повідомив голова Балаклійської міської військової адміністрації Віталій Карабанов. Вогонь охопив вулицю у приватному секторі, повідомив уночі Карабанов.

«У м. Балаклія ворожі удари зафіксовані на 2 локаціях. На першій горіли 8 приватних будинків на загальній площі 1000 м кв. та суха трава на площі 1500 м кв. Завдяки оперативним діям рятувальникам вдалось врятувати чотирьох людей, зокрема дитину. Внаслідок повторного обстрілу пошкоджено 2 пожежних автомобіля. На щастя особовий склад не постраждав», — повідомили в ДСНС.

У селі Івано-Шийчине Богодухівської громади постраждала 6-річна дівчинка. За інформацією прокуратури, FPV-дрон влучив в автомобіль, де був чоловік із двома дітьми. Стан пораненої дівчинки оцінюють як задовільний.

У Слатиному Дергачівської громади постраждав 67-річний чоловік. В Ізюмі — чоловік 75 років.

Вдруге за тиждень під удар потрапила Новоплатонівка Ізюмського району. Є пошкоджені будинки.

Російська армія також обстріляла Куп’янський район: є руйнування у Куп’янську, Сумському та Приколотному.