Web Analytics

Росіяни за добу обстріляли 16 громад Сумщини, найбільше ударів — по Великій Писарівці

По селищу Велика Писарівка війська рф ударили  авіабомбами, ракетних ударів завдано по містах Суми, Конотоп, Охтирка. Триває евакуація населення з прикордоння.

Про це повідомила Сумська ОВА.

«На жаль, порівняно із минулим тижнем, кількість обстрілів значно зросла — збільшилась кількість застосування тактичної авіації, систем залпового вогню. Найбільше страждає від обстрілів Велика Писарівка», —  говорить начальник обладміністрації Володимир Артюх.

Загалом під обстрілами перебували 46 населених пунктів у 16 територіальних громадах області. Зафіксовано 83 обстріли: 6 ракетних ударів, 11— авіаційних, 8 — з РСЗВ, а також артилерійські та мінометні.

За інформацією Артюха, 13 березня комісія Охтирського району ввела в дію план евакуації у Великописарівській громаді.  

«Відтоді ми вже евакуювали 285 громадян, з них 26 діточок», — зазначив начальник ОВА.

17 березня внаслідок обстрілів прикордоння загинув чоловік, ще один — дістав поранення.

18 березня росіяни знову вдарили ракетою по Конотопу, в місті пошкоджені комунальні об'єкти. 

За інформацією компанії «Сумиобленерго», через обстріли без світла залишилися понад 8 тисяч споживачів у 86 населених пунктах (15 з них знеструмлені частково).

Найбільше від обстрілів потерпають енергооб’єкти в Глухівській, Середино-Будській, Путивльській, Хотінській, Краснопільській, Білопільській, Великописарівській і Сумській громадах. 

«Це території, що знаходяться біля кордону з ворогом. Тому роботи з відновлення електропостачання ускладнені через ризик для життя персоналу», —  зазначили в обленерго.

Чільне фото: ілюстративне/Сумська ОВА/Telegram

Блок новин за темою

Новини за темою