Web Analytics

Росіяни вкотре обстріляли Вовчанськ: пошкоджені приватні будинки та лікарня

Російські окупанти 6 та 7 лютого обстріляли місто Вовчанськ на Харківщині. Пошкоджена двоповерхова будівля поліклінічного відділення місцевої лікарні. Поранених немає.

Про це «МедіаПорту» розповів голова Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко

«Прийшлося по поліклінічному відділенню, де, слава Богу, не було лікарів, пошкоджено дах дуже серйозно. Сьогодні вдень вдруге був обстріл, близько 13:30. Вовчанськ перебуває, на жаль, під постійними обстрілами ворога щонайменше протягом місяця», — сказав Лободенко. 

Вовчанськ перебуває під обстрілами російських окупантів, каже голова Чугуївської РВА Сергій Лободенко. Фото: Чугуївська РДА/Архів

За його словами, попри небезпеку, медичні послуги у Вовчанську надаються цілодобово. У місті розглядають питання евакуації медобладнання та медперсоналу. 

«Ми працюємо над тим, щоб евакуювати і обладнання, і персонал, щоб він працював у більш безпечному населеному пункті», — сказав голова адміністрації. 

Добровільна евакуація населення з міста триває, хоча «їхати люди майже не хочуть», додав він. 

«Ми постійно повідомляємо про евакуацію. І через соцмережі, і по селах. Хто хоче їхати, реєструються, за ними приїжджають. Є виділені місця обласною військовою адміністрацією, гуртожитки. Але людей, які евакуюються, дуже мало. Сподіваються, що до них не прилетить. У Вовчанську зараз залишається близько 3,5 тисяч людей. Газу немає, незахищені верстви населення забезпечуємо дровами, допомагаємо буржуйками, гуманітарна допомога є наразі», — повідомив Сергій Лободенко.  

Як повідомили у прокуратурі Харківщини, від чергових артобстрілів 6-7 лютого у Вовчанську та Куп'янську пошкоджені приватні будинки, автомобілі. 

Поліцейські фіксують наслідки російської агресії. Кримінальне провадження відкрили за фактами порушення законів та звичаїв війни. 


Пожежа, що виникла після обстрілу поліклінічного відділення лікарні у Вовчанську, охопила 150 кв. м, повідомляли в ДСНС. У бомбосховищі лікарні в момент обстрілу переховувалися восьмеро людей. Вогонь повністю загасили о 20:50.