Web Analytics

росія використовує на фронті артилерійські снаряди з Північної Кореї — ГУР

Частину боєприпасів уже використали та продовжують застосовувати проти Збройних сил України.

Про це сказав «Укрінформу» представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов

«Так, ми можемо підтвердити, що якщо мова йде про артилерійські снаряди, то така співпраця між двома режимами фіксується, і Північна Корея вже поставила значну частину артснарядів для Російської Федерації. Частина з них вже використана і використовується у війні проти України», — зазначив Юсов. 

За його словами, неможливо виокремити конкретні ділянки фронту, де застосовуються північнокорейські снаряди.

«Це важко відстежити, тому що їх не розподіляють окремо по напрямках, а розподіляється в цілому запас боєкомплекту змішаний, тобто як російського виробництва, так і іноземного виробництва», — сказав Юсов. 

Речник командування Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо підтвердив, що для удару по Харкову росіяни використали північнокорейську ракету. Розрізнити ж російські та північнокорейські артилерійські снаряди складно — після вибуху від боєприпасів майже нічого не залишається. 
Залишки ракети, якою росіяни били по Харкову на початку січня: зовнішньо і внутрішньо вона схожа на «Іскандер», але зроблена не так якісно На брифінгу 9 січня представник Ради нацбезпеки США Джон Кірбі сказав, що російська армія щонайменше двічі використовувала ракети з Північної Кореї під час ударів по Харкову. 

Читайте також: На базі «Іскандера», може бути з КНДР: у Харкові досліджують уламки російської ракети

Блок новин за темою