Web Analytics

Родини з дітьми відмовляються від обов'язкової евакуації з Куп’янської громади — МВА

У Куп’янській громаді на Харківщині через посилення російських обстрілів планують запровадити примусову евакуацію родин з дітьми.

Про це в ефірі національного телемарафону розповів начальник Куп'янської міської військової адміністрації Андрій Беседін.

За його даними, у громаді залишаються 225 дітей. Батьки або опікуни усіх письмово відмовилися від обов'язкової евакуації.

«На жаль, ніхто не погоджується виїжджати. Тому зараз ми активно розглядаємо питання примусової евакуації, бо ворог посилює обстріли, саме важким озброєнням, керованими авіабомбами — 500-кілограмовими снарядами, які щодня падають на місто та територію громади», — зазначив Беседін.

Він нагадав, що евакуйовані можуть оселитися в гуртожитках у Харкові або в інших регіонах.

«У Харкові евакуйованих зустрічають соціальні працівники, психологи, волонтери, запропонують місця проживання у Харкові або у більш безпечних місцях інших областей", — додав голова МВА.

Для евакуації треба зателефонувати:

  • на цілодобову гарячу лінію за номером 0 800 33 92 91;
  • на гарячу лінію Куп'янської МВА для жителів громади (098) 941 23 00 (щодня з 9:00 до 16:00).

Минулого тижня голова Харківської ОВА Олег Синєгубов заявляв, що Рада оборони розгляне питання щодо примусової евакуації родин з дітьми з 18 сіл Куп’янщини — йдеться про Великобурлуцьку та Вільхуватську громади.

Чільне фото: ДСНС

Блок новин за темою