«Рідкісні появи єднають»: Зеленський про комунікацію через соцмережі
Кандидат в Президенти України Володимир Зеленський вважає, що обрана ним інформаційна стратегія єднає людей.
Про це він сказав в інтерв’ю виданню «РБК-Україна».
«Мені сказали, що до нас не прийде на вибори молодь, і я програю. Я про перший тур, я не кажу про результати виборів. Мені сказали, що ми не знайдемо контакт, тому що Facebook і соцмережі впливають на шість відсотків суспільства. Мені сказали, що ті люди, які знаходяться в соцмережах, більш ліниві з точки зору якихось змін, не вірять у зміни. Що ті ж політики так і залишаться, і що головна аудиторія — телевізійна. Нам багато всього сказали. Далі, що ми зробили? Ми в це не повірили. Ми знайшли формат комунікації з людьми, і від шести-восьми відсотків до великого телевізора. Ми ж практично з телевізором не взаємодіяли, ну, дуже мало. А знаєте чому? Я вам відповім. Я можу ходити кожен день, мене зовуть на якісь політичні програми. Кожен божий день. Не зараз, це почалося дуже давно», — сказав Зеленський.
Інтерв’ю Володимира Зеленського «РБК-Україна»
«А тепер уявіть собі: а я не йду. Я вам поясню. Ваше інтерв’ю подивиться мільйон. А тепер уявіть, якщо я кожен день буду ходити, і до всіх журналістів? Поважаю всіх, не в цьому справа — це мій підхід, моя інформаційна політика. Я поставив це з самого початку. Рідкісні появи, які зводять людей разом, об’єднують їх. Я хочу, щоб мене побачили. Це як у старі часи, ще в радянський час, всі бігли: «Що сьогодні? «Сімнадцять миттєвостей весни» або там «Слуга народу». Один раз йде ця серія, в такий-то час, і всі про це знають. Де можна її побачити? Її можна подивитися по телевізору. Не важливо, є у тебе вдома телевізор чи ні. Так було раніше — у дворі сідали і дивилися. Ти єднаєш людей. Тому, як тільки люди відчують, що з ними говорять, що їх чують, і — найважливіше — їх голос дуже сильно впливає на зміни в країні, які починаються і з законодавчих змін, повірте мені…», — додав кандидат.
Він також зазначив, що хотів би продовжувати такий стиль комунікації й у подальшому.
Протягом виборчої кампанії Володимир Зеленський найчастіше з’являється в ефірі «1+1». Йдеться передовсім про проекти, в яких він задіяний як актор. В період із 31 січня 2019 до 31 березня 2019 Нацрада з питань телебачення та радіомовлення зафіксувала присутність Зеленського у розважальних проектах студії «Квартал 95» загальним хронометражем 203 години 35 хвилин, що становить 14% від загального обсягу програмного наповнення телеканалу.
За цей період на «1+1» не було зафіксовано жодного критичного матеріалу чи інформації про кандидата на пост прездента України Володимира Зеленського, йдеться у повідомленні Нацради. Тональність висвітлення інформації про нього в інформаційних передачах та інших проектах на каналі була тільки позитивною, водночас інформація про чинного президента та кандидата на пост президента Петра Порошенка подавалася у вигляді коментарів журналістів каналу або запрошених гостей чи експертів переважно в негативній тональності.
З початку виборчої кампанії Володимир Зеленський не проводив великих прес-конференцій, обмежувався короткими коментарями, давав інтерв’ю західним ЗМІ, окремим українським журналістам.
16 квітня низка медійних організацій України відкрито звернулася до Володимира Зеленського із закликом вийти на прес-конференцію не пізніше 18 квітня (до дня дебатів).
«Медійна спільнота та громадянське суспільство мають низку питань щодо вашого бачення подальшого розвитку країни, а також вашої відкритості і готовності бути підзвітним суспільству, яке вас обирає. Наші читачі, глядачі та слухачі теж ставлять запитання, на які ми не можемо дати відповіді, оскільки жодного разу не спілкувалися з вами напряму… Доведіть, що принципи відкритості та прозорості, які ви декларуєте, — це не порожні слова та передвиборчі гасла», — йшлося у зверненні.
Інтерв’ю «РБК-Україна» Володимир Зеленський дав, бо журналіст цього видання в ніч виборів виграв у нього в теніс.
-
Теги:
- вибори,
- Володимир Зеленський,
- ЗМІ